Resort Hevenia Pogorzelica - Hevenia

Zainwestuj

w apartament przy plaży

Zainwestuj

w apartament przy plaży

Zainwestuj

w apartament przy plaży

Zainwestuj

w apartament przy plaży

Resort Hevenia Pogorzelica

  • – Ekskluzywna Inwestycja na Wybrzeżu
  • – Apartamenty na sprzedaż nad morzem

Wyobraź sobie poranek, kiedy promienie słońca delikatnie muskają Twoją skórę, a szum fal Bałtyku staje się naturalnym budzikiem. To nie jest scena z filmu – to Twoje nowe życie w RESORT HEVENIA POGORZELICA. Ten wyjątkowy kompleks apartamentów nad morzem na sprzedaż to przestrzeń, gdzie luksus spotyka się z naturą. Pięć nowoczesnych apartamentowców oferuje nie tylko komfortowe mieszkania do wynajęcia nad morzem, ale również szansę na inwestycję, która każdego roku zyskuje na wartości.

Każdy apartament w RESORT HEVENIA POGORZELICA został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Przestronne, słoneczne tarasy pozwalają cieszyć się widokiem na morze bez wychodzenia z domu. W ofercie sprzedaży znajdziesz elegancko wykończone lokale, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych gustów. W pierwszym etapie oddane zostaną 20 apartamentów, a każdy z nich to obietnica wakacji nad morzem przez cały rok.

Skontaktuj się
z naszym doradcą

    MTM CONSULTING

    z siedzibą z Kaliszu przy ul. Wojska Polskiego 116 wpisana do rejestru przedsiębiorców Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem

    NIP: 618 150 36 81 REGON: 003361804